6 жовтня 2016 року в університеті відбувся “День професії”

Напередодні Міжнародного дня психічного здоров’я (10 жовтня) у Дніпропетровському гуманітарному університеті відбувся черговий “День професії” – символічне свято медиків та психологів, які працюють у царині надання психологічної допомоги населенню.

Як і минулого року, захід пройшов у незвичайній, проте актуальній формі знайомства студенів та гостей навчального закладу із сучасними технологіями надання психологічної допомоги. Так, серед учасників свята були тренери з таких актуальних та ефективних методів психологічної корекції як: гештальт-терапія, нейро-лінгвістичне програмування, арт-терапія, полімодально-інтегративна та когнітивно-поведінкова психотерапія, тілесно-орієнтована психотерапія. Гостями заходу були практикуючі фахівці та студенти-психологи Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля, Дніпропетровського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом, Класичного приватного університету (м. Запоріжжя). Окрасою фестивалю став майстер-клас з тілесно-орієнтованої психотерапії у напрямі бодинаміки у виконанні нашого закордонного гостя – бодинаміста-практика Злати Зимовець, який зібрав справжній аншлаг серед гостей свята та студентів нашого університету.

Наступний День професії заплановано на квітень 2017 року напередодні Всеукраїнського дня психолога.Фото – Елизавета Гончарова.
Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 183

Коментарі закриті.