Заохочувальна практика для студентів-психологів

За підсумками навчального року 12 найкращих за успішністю студентів 1-го курсу спеціальності “Психологія” були запрошені до проходження двотижневої навчально-ознайомчої практики на базі Центру “Студія практичної психології”, керівником якого є куратор першокурсників, доцент кафедри психології Реуцький М.В.
 
Мета практики – дати найбільш старанним та вмотивованим студентам спеціальності “Психологія” можливість доторкнутися до форм та методів практичної діяльності психолога у царині консультативної роботи, участі у групах особистісного зростання, психотерапевтичної роботи у різних напрямах та підходах допомоги особистості.
 
Подібні заходи мають системно формувати світогляд майбутнього фахівця, професійно орієнтувати його та спонукати до найшвидшого вибору галузі діяльності та застосування професійних навичок. Протягом двох тижнів студенти побачать роботу у таких напрямах сучасного консультування та психотерапії: гештальт-терапія, юнгіанська піскова терапія, основи сексологічного консультування, когнітивно-поведінкова психотерапія, нейролінгвістичне програмування, позитивна психотерапія та діаналіз та ін.
 
Подібні заходи практичного змісту надалі стануть постійною формою професійного виховання та заохочення обдарованої та талановитої молоді на факультеті.
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 122

Коментарі закриті.