Посвята першокурсників у студенти ДГУ


1 вересня 2017 року у залі Дніпровського академічного театру драми і комедії були проведені урочистості з привітаннями освітянської спільноти та посвяти першокурсників у студенти університету.
 
Приємно відзначити, що вже другий рік поспіль учнівська молодь Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Кіровоградської та Херсонської областей, яка ще “вчора” складала зовнішнє незалежне оцінювання, щоб здобути можливість вступити до вищих навчальних закладів України, обрає саме Дніпропетровський гуманітарний університет. Цей факт говорить про популярність вищої освіти за спеціальностями ПРАВО, ПСИХОЛОГІЯ та ТУРИЗМ, за якими готують в університеті високопрофесійних фахівців, здатних по закінченню навчання конкурувати на сучасному ринку праці та з дипломом ДГУ бути працевлаштованими за фахом!
 
У 2017 році лише на денну форму навчання 1 курсу освітнього ступеня бакалавра за трьома спеціальностями було зараховано 150 осіб. Не всі вступники, хто скористався правом брати участь у конкурсному відборі, змогли вибороти своє місце серед 1031 поданих заяв, тому що за деякими спеціальностями конкурс склав понад 8 чоловік на місце! Велике бажання здобути статус студента ДГУ зумовило подання вступниками оригіналів документів одночасно з подачею заяв, прийом яких здійснювався у інформаційно-консультаційному центрі, де надавалася кваліфікована допомога при здійсненні даної процедури працівниками приймальної комісії, які стали першими на шляху знайомства вступників та їх батьків з університетом. Так, вже станом на 31 липня вступниками було подано 122 оригінали документів, що свідчить про їх завчасний та зважений вибір навчального закладу.
 
Серед зарахованих на навчання студентів є особи, які отримали право на безкоштовне навчання та одержання пільг в оплаті за навчання в університеті за впровадженою у 2016 році системою заохочень талановитої учнівської молоді за успіхи у навчанні та досягнення високих результатів у науковій сфері, а також з числа соціально незахищених категорій населення (особи з особливими освітніми потребами, особи які мають статус дитини з багатодітної сім’ї, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування).
 
З цього приводу та з нагоди святкування Дня знань 1 вересня 2017 року у залі Дніпровського академічного театру драми і комедії були проведені урочистості з привітаннями освітянської спільноти та посвяти першокурсників у студенти університету.
 
Відкрив урочисте зібрання ректор Дніпропетровського гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Негодченко Олександр Володимирович. Від себе особисто та від усього колективу університету він привітав всіх першокурсників, що приєдналися до дружньої освітянської спільноти провідного вищого навчального закладу регіону з підготовки професіоналів у сфері права, психології та індустрії туризму. Першокурсники та їх батьки дізналися про історичний шлях становлення і розвитку університету, про потужний кадровий потенціал з числа провідних фахівців та науково-педагогічних працівників.
 
Було представлено адміністрацію та керівників структурних підрозділів університету.
 
Початок нового 2017-2018 навчального року для тих, хто щойно переступив поріг обраної Аlma mater, розпочався з вручення символічного ключа до знань, що особисто від ректора отримали першокурсниця Анастасія Дубова, студентка факультету психології та туризму, і першокурсник Ян Ряснянський, студент юридичного факультету, за свої знання, які підтвердили під час складання ЗНО і здобули високий прохідний бал, і разом з тим право на безкоштовне навчання.
 
Урочистим для кожного з першокурсників став момент посвяти в студенти Дніпропетровського гуманітарного університету, знайомство з деканом факультету, куратором навчальної групи та колективне фотографування.
  

Цей запис був опублікований в Життя колективу. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 325

Коментарі закриті.