Вітаємо Ємця Л.О. з почесним званням

Ректорат університету і колектив юридичного факультету вітають Народного депутата України, Першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Ємця Леоніда Олександровича з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений юрист України».

Колектив навчального закладу пишається тим, що наукова і педагогічна діяльність Ємця Л. О, розпочиналась саме в нашому університеті в далекому 2005 році і продовжується вже на протязі 12 років. Леонід Олексан¬дрович в різні роки обіймав посади викладача, старшого викладача, доцента кафедри загально-правових дисциплін. Працюючи на юридичному факультеті, він захистив кандидатську дисертацію (2009 р.) і отримав наукове звання «доцент» (2014 р.).

Після обрання Народним депутатом України (жовтень 2012 р.) Леонід Олександрович успішно поєднує законотворчу і політичну діяльність у вищому законодавчому органі держави з науковою і педагогічною діяльністю на юридичному факультеті нашого університету.

Вітаючи Ємця Л. О. з високою державною відзнакою, бажаємо Леоніду Олександровичу подальшого професійного зростання, добробуту, миру, родинного затишку і любові.

Ректорат Університету; юридичний факультет ДГУ

Цей запис був опублікований в Життя колективу. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 52

Коментарі закриті.