Зустріч студентів юридичного факультету з адвокатом Рябчій Я.М.


07 листопада 2017 року у Дніпровському гуманітарному університеті відбулась дуже цікава зустріч студентів юридичного факультету з відомим адвокатом Рябчій Ярославом Михайловичем.
 
В межах заходу Ярослав Михайлович, маючи багаторічний досвід адвокатської практики, ознайомив присутніх з діяльністю органів адвокатського самоврядування, провів невеликий екскурс з розвитку та становлення вітчизняної адвокатури, розповів студентам-правникам про вимоги щодо кандидатів на посаду адвоката в Україні, ознайомив із загальними умовами порядку допуску до складання кваліфікаційного іспиту та методикою оцінювання результатів складання іспиту.
 
Також Ярослав Михайлович обговорив зі студентами сучасні проблеми адвокатури, зокрема, взаємовідносини адвоката з клієнтом та участь адвокатів в подоланні корупції, розповів про можливість співпраці з громадськими організаціями, а також закликав долучатись до безпосередньої адвокатської роботи.
 
Студенти університету, в свою чергу, проявили зацікавленість до роботи адвоката та задавали багато питань щодо умов роботи в сучасний період реформування.
 
Частина присутніх студентів виявили бажання в майбутньому не тільки провести навчальну практику під керівництвом адвокатів, але й пов’язати свою трудову діяльність з адвокатурою.
Наступним плановим учасником зустрічі зі студентами юридичного факультету буде прокурор міжрайонної прокуратури, який ознайомить студентів з діяльність органів прокуратури.

Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 103

Коментарі закриті.