Форум для молодих юристів «Про Досвід. Тет-а-тет»


23 листопада 2017 року студенти юридичного факультету Дніпровського гуманітарного університету відвідали Форум для молодих юристів «Про Досвід. Тет-а-тет.», який проводився на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
 
Форум проходив у форматі живої дискусії. Учасники мали можливість поспілкуватись з запрошеними представниками місцевих органів влади (наприклад начальником Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, начальником Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації тощо).
У подальшій дискусії йшлося про адміністративну реформу та пов’язане з нею реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Зокрема, студенти цікавилися, наскільки ці зміни вплинуть на можливості їхнього працевлаштування на службу до структур виконавчої влади та місцевого самоврядування. Наступні питання стосувалися джерел наповнення державного та місцевих бюджетів, а також чи допоможе планована децентралізація фінансів подолати корупцію та нецільові розтрати державних коштів.
 
За підсумками форуму студентам були вручені пам’ятні сертифікати.
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 99

Коментарі закриті.