В ДГУ пройшла міжнародна науково-практична конференція


24-25 листопада 2017 року в стінах Дніпровського гуманітарного університету пройшла міжнародна науково-практична конференція на тему: «Правові реформи: міжнародний і український досвід». В конференції прийняли участь представники декількох країн.
 
З вступним словом виступила доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Легка Оксана Володимирівна, яка привітала учасників конференції та зазначила, що сучасні реалії вимагають якісно нового оформлення правової системи, оскільки її нинішній стан не сприяє зростанню соціальної захищеності й безпеки громадян держави. Також Оксана Володимирівна наголосила, що сьогодні Українська держава та її правова система переживають період комплексних реформ, зумовлених потребою у виробленні нових підходів до розвитку права й законодавства, а також формування соціально-правової, гуманної за сутністю держави та її інститутів.
 
Під час проведення конференції відбувалася жвава дискусія щодо питань, актуальних для сучасного законодавства України, а саме: теорії держави і права, конституційного, кримінального, цивільного, господарського, сімейного, трудового права.
 
Актуальність проблем, які обговорювались на конференції, викликали великий інтерес серед учасників заходу. За результатами роботи конференції обговорено і ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.
Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 196

Коментарі закриті.