Новорічне свято в університеті!

21 грудня 2017 року студенти університету організували новорічний концерт. Святковий захід відбувся на завершення семестру, перед початком зимових канікул.
 
На початку концерту студентів і співробітників університету привітали та поздоровили з новорічними й різдвяними святами проректор університету, кандидат юридичних наук, доцент Кисельов Олександр Олександрович та декан факультету психології та туризму, доктор психологічних наук, професор Шевяков Олексій Володимирович.
 
Надалі почалася новорічна казка, в якій наші шановні студенти виступили як справжні актори: дід Мороз зі Снігуронькою разом з ведучими та учасниками концерту протистояли підступним планам баби Яги та її оточення.
 
Були представлені чудові номери – вокальні, хореографічні та комічні сцени. Студенти взяли учать у новорічних конкурсах: танцювальному та співу частушок.
 
Численним глядачам концерт дуже сподобався. Одним словом – новорічне свято вдалося на славу!
 
Ректорат університету висловлює щиру подяку всім учасникам, які організували та провели новорічний концерт, а також поздоровляє всіх наших студентів з успішним завершенням семестру, та бажає успіхів в новому семестрі та Новому 2018 році!

Цей запис був опублікований в Життя колективу, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 315

Коментарі закриті.