Студенти університету отримали відзнаки від обласної прокуратури

21 грудня 2017 року студенти Дніпровського гуманітарного університету відвідали Дніпропетровську обласну прокуратуру.
 
Перший заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Сосков відзначив почесними дипломами учасників конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вишів нашого регіону.
 
Конкурс організовано Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України; участь у ньому взяли понад дві тисячі студентів зі всієї України.
 
Авторами надісланих з Дніпровського гуманітарного університету робіт стали студенти Лукомський Андрій, Солоджук Яна, Назаренко Владислав, Соколов Олег, Ольховська Тетяна.
 
«Ми раді, що ініціатива проведення конкурсу знайшла широку підтримку серед студентів нашого регіону. Це говорить про те, що молодь не просто цікавиться роботою прокуратури, а й має своє бачення щодо кроків, необхідних для змін на краще. Ви – майбутнє нашої країни», – зазначив Роман Сосков, вітаючи студентів.
 
Під час зустрічі заступник прокурора області Олексій Кривенко та начальник відділу роботи з кадрами Олена Крапивна відповіли на питання студентів, які стосуються роботи органів прокуратури Дніпропетровщини.Цей запис був опублікований в Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 152

Коментарі закриті.