Про співпрацю ДГУ та ЧДТУ

У період з 21 по 29 грудня 2017 року працівники університету Євген Намлієв, проректор з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків, доцент кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності та Олена Юдіна, доцент кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності перебували з робочим візитом у Черкаському державному технічному університеті.
 
Керівництво закладів вищої освіти в особі першого проректора ЧДТУ Євгена Ланських та проректора з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків ДГУ Євгена Намлієва визначило перспективні напрями партнерства на 2018 рік з питань проведення науково-практичних заходів, участі студентів та викладачів у програмах академічного та наукового обміну, проходження стажувань і підвищення кваліфікації. Щодо останнього, представники ДГУ мали можливість у зазначений період пройти стажування за індивідуальним планом на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи, метою якого було підвищення професійного рівня та напрацювання сучасних компетентностей з викладання навчальних дисциплін: «Організація туризму», «Організація готельно-ресторанного господарства», «Економіка туризму», «Стандартизація, сертифікація туристичних послуг та ліцензування туристичної діяльності».
 
Позитивним досвідом у сфері організації навчального процесу з підготовки фахівців за спеціальностями «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» з колегами ділилася декан факультету харчових технологій і сфери обслуговування, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор економічних наук, професор, Почесний працівник туризму України Лариса Чепурда.
 
Особливе місце у практичній підготовці фахівців туристичної індустрії займає проходження навчання у спеціалізованих лабораторіях. Деканом факультету було представлено музей «Черкащина туристична», кабінет туризмознавства, лабораторія з ресторанного обслуговування, лабораторія з готельної справи, лабораторія з інноваційних технологій в туризмі та лабораторія технології виробництва продукції. Викладачі кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності, в свою чергу, надали корисну інформацію щодо міжнародних стажувань, які організовуються в ДГУ з 2012 року для студентів спеціальності «Туризм».
 
За результатами зустрічі та запланованих заходів відкрито можливості для вдосконалення підготовки фахівців у сфері туризму та індустрії гостинності й розвитку університету в цілому.


Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 134

Коментарі закриті.