День зустрічі з абітурієнтами

27 січня 2018 року в стінах Дніпровського гуманітарного університету відбулася зустріч з абітурієнтами, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2018 році.
 
Завітали абітурієнти зі своїми батьками з різних куточків Дніпропетровської області (м. Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, Новомосковський, Покровський, Верхньодніпровський райони) та інших областей (м. Сєверодонецьк, Кременчук, Полтава, Запоріжжя), щоб особисто переконатися у достовірності інформації, яка поширюється у соціальних мережах та на освітніх порталах про навчальний заклад. А це і лідируючі позиції з набору 2016-2017 роках серед вузів-конкурентів в Україні та у категорії «Доступне навчання» в регіоні, реальні можливості навчання за програмами подвійних дипломів за доступною ціною (для цієї програми складання ЗНО не є обов’язковим), а також численні відгуки студентів університету про комфортні умови освітнього процесу, практики та стажування як в межах країни, так і за кордоном, з подальшим працевлаштуванням.
 
Зустріч відбувалася в конференц-залі університету за участю заступника голови приймальної комісії, проректора з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Намлієва Євгена, відповідального секретаря приймальної комісії, адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти Намлієвої Юлії та спеціаліста приймальної комісії університету Кадацької Євгенії.
 
Під час заходу присутні дізналися про умови прийому до закладів вищої освіти України у 2018 році, особливості вступу до Дніпровського гуманітарного університету. Так, для випускників 11 класу актуальним були питання щодо переліку конкурсних предметів ЗНО, мінімальний прохідний бал, строки вступної кампанії. Випускники технікумів, коледжів та інших вишів отримали інформацію про перелік вступних випробувань, навчання за скороченої програмою та можливості «перехресного» вступу.
 
Приємне здивування у присутніх викликала інформація про найвигіднішу цінову пропозицію в порівнянні з іншими закладами вищої освіти, знижки та пільги в оплаті за навчання.
 
Дякуємо всім присутнім на нашому заході “Дні відкритих дверей” за участь і ваші відгуки щодо зрозумілого та прозорого надання інформації з питань вступу у 2018 році та навчання в Дніпровському гуманітарному університеті.
 
Ми працюємо для вас, щоб здобуття освіти було комфортним, цікавим та перспективним!
 
Чекаємо на вас у Приймальній комісії університету!
 
Додатково інформуємо, що наступний День відкритих дверей відбудеться 17 лютого 2018 року (початок о 12:00).
Цей запис був опублікований в Інформаційні матеріали, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 136

Коментарі закриті.