Партнерство з Київським міжнародним університетом

14 лютого 2018 року, з метою налагодження співробітництва та визначення пріоритетних напрямів партнерства у галузі науки та освіти, у Київському міжнародному університеті відбулася зустріч представників керівництва: зі сторони зазначеного навчального закладу – перший віце-президент, координатор акредитаційних програм і програм розвитку освітньої діяльності Людмила Шумигора та проректор з навчально-виховної роботи Тетяна Данченко, зі сторони Дніпровського гуманітарного університету – проректор з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євген Намлієв.
 

 
У ході зустрічі була досягнута домовленість щодо спільної роботи науково-педагогічних працівників у наукових проектах, здійснюваних навчальними закладами, а також участі студентів у науково-практичних конференціях, онлайн-семінарах, олімпіадах.
 
Приймаюча сторона провела екскурсію та поділилася досвідом у сфері міжнародної співпраці. Ольга Чучковська, керівник центру міжнародних та громадських зв’язків розповідала про наявні освітні проекти (програми подвійних дипломів, мовні стажування) для студентів університету.
 

 
В свою чергу проректор з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євген Намлієв надав пропозиції щодо можливих студентських програм з проходження практик та стажувань закордоном, які діють в Дніпровському гуманітарному університеті ще з 2012 року.
 
Початок партнерства закладено, сподіваємося на плідне співробітництво та корисні результати в процесі співпраці!

Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 34

Коментарі закриті.