Зустріч ректорів ДГУ та ЧДТУ

21 лютого 2018 року у місті Дніпро відбулася офіційна зустріч на рівні керівників закладів освіти – ректора Дніпровського гуманітарного університету, доктора юридичних наук, професора Олександра Негодченка та ректора Черкаського державного технологічного університету, кандидата наук з державного управління, доцента Олега Григора.
 
Ініціаторами заходу виступили представники університетів: від приймаючої сторони – проректор з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євген Намлієв та зі сторони ЧДТУ – декан факультету харчових технологій і сфери обслуговування Лариса Чепурда.
 

Метою зустрічі було визначення пріоритетних напрямів академічного співробітництва між закладами освіти, а це й підготовка нових освітніх та наукових програм, удосконалення системи забезпечення якості освіти, враховуючи досвід університетів, проведення науково-практичних заходів, участі студентів та викладачів у програмах академічного обміну, проходження стажувань і підвищення кваліфікації.
 

У ході зустрічі, після окреслення актуальних питань партнерства, було підписано договір про співпрацю, яким закладено початок діловим та дружнім стосункам між університетами та їх підрозділами.
 

Після офіційної частини сторони обмінялися пам’ятними сувенірами, що відображають традиційні особливості Дніпропетровської та Черкаської областей.
 


Наступний візит, за домовленістю сторін, заплановано до Черкащини.
 

Цей запис був опублікований в Життя колективу, Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 62

Коментарі закриті.