Участь у ХVІII Всеукраїнських змаганнях з господарського права і процесу

30-31 березня 2018 року на базі юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса проводились ХVІII Всеукраїнські змагання з господарського права і процесу ім. професора С.З. Михайліна, участь в яких від університету взяла команда студентів «Гуманітарні підприємці» у складі Андрія Лукомського та Олега Соколова.
 

Учасниками змагань також були команди з Хмельницького університету управління і права, Інституту права ім. Володимира Сташиса, Класичного приватного університету, Донецького національного університету Імені Василя Стуса та Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
 
Для оцінювання виступів команд були створені суддівські колегії, до складу яких увійшли судді Господарського суду Вінницької області та практикуючі адвокати.
 
Змагання проводились у два раунди. В перший день змагань було проведено півфінальний раунд, а на другий – фінальний.
 
Оцінювання всіх виступів команд у фінальному етапі здійснювалось однією судовою колегією у складі суддів Господарського суду Вінницької області Банасько О.О., Міліціанова Р.В., судді у відставці Кожухар М.С., а також адвоката, начальника юридичного відділу промислової групи «VIOIL» Гончаренка О.В. та адвоката, засновника приватного підприємства «Ю.К.А.» Сміщука Р.О.
 

Оцінка виступів здійснювалась кожним членом суддівської колегії окремо за критеріями знання законодавства; вміння правильно застосовувати законодавство до обставин справи; дотримання норм господарського процесуального права під час імітованого судового засідання; переконливість та вміння відповідати на запитання суддів, мова, поведінка, володіння собою та стиль презентації; якість процесуальних документів; вміння працювати в команді.
 
Певної «гостроти» змаганням в цьому році додали зміни до Господарського процесуального кодексу України, які набрали чинності в грудні 2017 року та суттєво змінили господарський процес. Команда нашого університету в номінації «Кращий відповідач» виборола третє місце.
 
Команди-переможці були нагородженні дипломами, кубками та грошовими винагородами від партнерів змагань. Отже, досвід, який отримали наші хлопці є неоцінимим та є досить важливим для подальшого життя. Виступ та підготовка усіх команд була на найвищому рівні та усі були задоволені виступами.
 

Університет вітає переможців та навчальний колектив, який приділив чималу увагу підготовці наших студентів.
 
Вітаємо наших студентів та бажаємо наступних перемог!!!
 


Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 139

Коментарі закриті.