Студенти університету взяли участь в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

11-12 квітня 2018 року студенти юридичного факультету Дніпровського гуманітарного університету Роман Бобровник, Владислав Назаренко та Андрій Лукомський взяли участь в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства, що відбулася на базі юридичного факультету Запорізького національного університету.
 
За перемогу в олімпіаді змагалося 140 студентів із 49 закладів вищої освіти з усіх куточків України. Конкурс пройшов в два тури – командний та індивідуальний, сумарно включаючи в себе 300 тестових запитань, що стосувалися 18 навчальних дисциплін. Роботи перевіряли провідні науковці в галузі вітчизняного права.
 
Після привітання учасників організаторами та конкурсною комісією було визначено, в яких аудиторіях конкурсанти будуть проводити тестування.
 

На останок в день проведення командного туру для учасників конкурсу було проведено культурно-дозвільну програму. Команди відвідали культурні та історично значимі місця Запоріжжя, такі, як славнозвісний острів Хортиця та місто в цілому. Враження були позитивними та загалом гарними.
 
Кульмінацією олімпіади стало нагородження переможців фінального та індивідуального турів. Під час урочистої церемонії студенти отримали Почесні дипломи, що засвідчили їхню перемогу: один диплом І ступеня, чотири – ІІ ступеня і шість – ІІІ ступеня, а також сертифікати учасників.
 

Серед приватних закладів вищої освіти команда нашого університету посіла третє місце.
 
Отже, підсумовуючи слід зазначити, що проведення подібних заходів є досить гарним показником для виявлення рівня підготовки студентів не лише на рівні університету, а й загальнодержавного показника стану вищої правничої освіти.
 


Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 80

Коментарі закриті.