Балтійські країни провели захід до 100-річчя державності

21 червня у Національному заповіднику «Софія Київська» в Києві міністри закордонних справ Литви та України Лінас Лінкявічюс та Павло Клімкін відкрили захід з нагоди Сторіччя відновлення державності Литви, Латвії і Естонії.
 
Урочистий захід ініціювали та були гостинними господарями Надзвичайні та Повноважні посли: Литви – Марюс Януконіс, Латвії – Юріс Пойканс, Естонії – Герт Антсу.
 
У спільному заході трьох балтійських країн взяли участь представники Уряду України, політики, друзі та українські партнери країн Балтії, представники товариств литовців, латвійців та естонців в Україні.
 
Серед запрошених гостей була присутня й доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Дніпровського гуманітарного університету Галина Хмель-Дунай, яка поділилася своїми враженнями:
 
«Під час заходу окрім офіційних привітань протягом вечора відбувалися дружні невимушені спілкування. Етнічний колорит внесли представники національних товариств в Україні.
 
Мені, як голові ГО «Литовський культурно-діловий центр «Гінтарас» в Дніпропетровській області було почесно бути серед запрошених. Не на словах, а на спільних справах відчутна моральна, економічна, гуманітарна підтримка балтійських країн, особливо Литви. В литовських шпиталях, реабілітаційних центрах відновлюють фізичний та психічний стан бійці АТО, волонтери. В гімназії «Литовський дім» у м. Вільнюсі навчаються діти вимушених переселенців Донецької та Луганської областей.
 
Доброзичливі людські стосунки за будь-яких умов є безцінними та потрібними.»
 
Матеріал та фото підготувала Галина Хмель-Дунай
 


Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 52

Коментарі закриті.