Вітаємо випускників університету!

4 липня 2018 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам навчального закладу.
 
Дипломи бакалавра отримали 117 студентів, які здобували вищу освіту на денній формі навчання за напрямами підготовки “Правознавство”, “Психологія” та “Туризм”.
 
З отриманням освітнього ступеня бакалавра випускників привітали декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Макушев П. В., декан факультету психології та туризму, доктор психологічних наук, професор Шевяков О. В., куратор академічної групи Ю-411, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Алфьорова Т. М. та куратор академічної групи Т-411, старший викладач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Ісмайлова І. І.
 

Університет пишається тим, що 11 випускників, які здобули ступнінь бакалавра, отримали дипломи з відзнакою. Кращі студенти за відмінні успіхи у навчанні, ініциативу та старанність, зразкову поведінку, відповідальність та активну участь у громадському житті університету нагороджені грамотами та подяками.
 
Вітаємо випускників університету й зичимо їм успіху на професійній ниві та у подальшому навчанні!
 
Більше фото на Flickr.comЦей запис був опублікований в Про участь у заходах, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 458

Коментарі закриті.