Тематичне заняття на тему “Історія і традиції української вишивки”

14 вересня 2018 року, в рамках вивчення навчальної дисципліни “Історія української культури”, старшим викладачем кафедри мовної підготовки Негодченко Ольгою Петрівною було проведено тематичне заняття на тему “Історія і традиції української вишивки”.
 
Так, студенти першого курсу спеціальностей “Право” та “Психологія” мали можливість дізнатися про давню історію української народної вишивки. Цей факт підтверджують велика кількість археологічних знахідок, знайдених на території України, записи мандрівників, які відвідували багато століть тому ці землі, а також свідчення древніх літописців.
 
Разом з Ольгою Негодченко найбільш активні студентки продемонстрували колоритність декоративного мистецтва українців та різноманітність техніки вишивки, що втілені у сучасних українських вишиванках.
 
Саме такі заняття є джерелом пізнання історії, звідки походять витоки мистецтва. Наші предки залишили нам у спадок величезне багатство, і ми зобов’язані не тільки не втратити ці безціні скарби, а й примножити їх кількість та передати у спадок нашим нащадкам.
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 158

Коментарі закриті.