Святковий захід до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

28 вересня 2018 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбувся щорічний урочистий захід – посвята в першокурсники студентів факультету туризму та готельно-ресторанної справи, який проводиться в рамках святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.
 
Студенти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» і викладачі факультету туризму і готельно-ресторанної справи відвідали парк відпочинку «Новоселиця», що знаходиться на мальовничому березі річки Самара, поблизу села Новоселівка.
 
Оргкомітет у складі декана факультету Торяника В. М., завідувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу Юдіної О. І., доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Бабіча П. В. і викладача кафедри мовної підготовки Гаєвої О. В., забезпечив підготовку та виконання плану заходів. Активну участь в організації і проведенні заходу взяли: завідувач кафедри мовної підготовки Полякова С. В., викладач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Ходак О. В., бібліотекар Дубова О. В., а також студенти другого курсу спеціальності «Туризм» Дубова А., Волошина Д., Асадов Р., які прийшли підтримати своїх «правонаступників».
 
Урочисту частину свята розпочав декан факультету туризму та готельно-ресторанної справи, професор В. М. Торяник, звернувшись з вітальним словом до присутніх та побажавши молоді «прекрасних студентських років, плідного навчання й подальшої успішної реалізації в обраній професії, творчих ідей, професіоналізму та радісних моментів в житті, цікавих та екзотичних подорожей». Володимир Миколайович зробив короткий екскурс в історію свята й розповів про запровадження свята туризму в Україні.
 
У офіційній частині заходу було проведено конкурсну програму для студентів першого курсу, що включала теоретичні питання за спеціальністю і завдання, спрямовані на прояв спритності і професійної майстерності.
 
Команди студентів спеціальності «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» проходили випробування на заданому маршруті, що складалися з декількох конкурсів: «Згуртований колектив», «Довіра», «Професійна майстерність», «Комфортний привал», «Багаття», «Надійне партнерство», «Досягнення мети», «Підготовка засобу розміщення», «Люб’язний прийом».
 
Головна мета конкурсу – зібрати з окремих фрагментів повний текст клятви студентів-першокурсників. Для цього всі учасники, об’єднані в три команди, проходили випробування на вказаному маршруті, як нагорода, за кожен успішно пройдений етап конкурсу, вручалася частина від загального листа з текстом клятви. Крім того, на кожному етапі перед виконанням конкурсного завдання, команда студентів повинна була відповісти на теоретичні питання в галузі туризму та продемонструвати практичні навички, необхідні під час подорожі.
 
При проведенні конкурсу, його учасники продемонстрували згуртованість, дружню підтримку, практичну вправність, хороші знання теоретичного матеріалу.
 
Після успішного завершення змагання, студенти за традицією урочисто проголосили клятву першокурсника, і пообіцяли бути сумлінними студентами та з гідністю нести звання «студента гуманітарного університету», а потім перейшли до неофіційної частини заходу, в ході якої всі учасники дружно готували обід, смажили шашлик, брали активну участь в спортивних іграх та дискотеці.
 

Молодь була приємно вражена масштабами святкування, родинною атмосферою, що панувала на заході. Студенти глибоко переконані в тому, що вони навчаються в найперспективнішому закладі вищої освіти. Тож, від імені всіх студентів університету, висловлюють щирі слова подяки організаторам святкового дійства та бажають факультету туризму та готельно-ресторанної справи подальшого розвитку і процвітання!

flickrБільше фото на Flickr.com
 
Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 282

Коментарі закриті.