Студенти та викладачі університету відвідали історичний музей

10 жовтня 2018 року з нагоди святкування Дня українського козацтва науково-педагогічними працівниками кафедри мовної підготовки факультету туризму та готельно-ресторанної справи була організована тематична екскурсія до Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького.
 
У заході взяли участь студенти Дніпровського гуманітарного університету, які виявили жвавий інтерес до експозиції «Козацька доба в історії краю». День українського козацтва відзначається в Україні з 1999 в день свята Покрови Пречистої Богородиці 14 жовтня.
 
Важко переоцінити роль козацтва в історії українського народу, бо саме на цей період припадає вирішальний етап українського націотворення, відродження власної державності. Козацтво було провідною суспільною силою в боротьбі за національне визволення України. Експозиція історичного музею демонструє діяльність козаків, що торкалася всіх сфер життя українського народу. Особливу увагу студентів привернула нова частина експозиції, яка присвячена грошовій одиниці періоду запорозького козацтва. Нумізматичні пам’ятки є важливою складовою частиною зібрання Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького.
 
Впродовж екскурсії студенти мали можливість поставити питання до співробітників музею та глибше познайомитись з історією цієї доби. Екскурсовод звернула увагу відвідувачів експозиції на поповнення фондів музею цінними архівними матеріалами та експонатами козацького періоду. Подібні заходи є важливим елементом патріотичного виховання молоді.Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 159

Коментарі закриті.