Вибори голови Студентської ради університету

9 жовтня 2018 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулися вибори нового голови Студентської ради. У цьому році на посаду керівника студентського самоврядування балотувалися три кандидати: Денис Літау, Соф’я Галко (юридичний факультет) і Тетяна Лазуткіна (факультет психології).
 
На початку заходу виступив чинний голова Студентської ради Владислав Сльозка, який побажав хороших і чесних виборів, а також сил, терпіння і старань майбутньому голові.
 
Потім, в присутності виборчої комісії і делегатів від факультетів, кожен кандидат виклав свою програму, і зазначив, чому потрібно обрати саме його. Основними пунктами в програмах кандидатів були: популяризація університету серед інших вишів міста, встановлення дружніх відносин з іншими студентськими радами, залучення якомога більшої кількості студентів для участі в університетських та міських заходах.
 
Після виступу тих, хто балотувався, кожен виборець здійснив свій вибір на користь одного з кандидатів, після чого виборча комісія порахувала голоси. За підсумками голосування, зі значним відривом переміг Денис Літау.
 
Після оголошення результатів кожен мав змогу запропонувати свою кандидатуру на будь-яку посаду в Студентській раді, серед яких, вже «новоспечений» голова, обрав і сформував новий склад органу студентського самоврядування університету.

Текст та фото – Анастасія Дубова

Цей запис був опублікований в Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 247

Коментарі закриті.