Інтелектуальні змагання серед студентів юридичних факультетів

8 жовтня 2018 року у Дніпровському гуманітарному університеті відбулося інтелектуальне змагання – брейн-ринг на тему «Реалізація прав людини в Україні на сучасному етапі» серед студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти м. Дніпро, який проходив в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» та з нагоди відзначення Дня юриста.
 
Студенти мали можливість позмагатися в ерудованості, знанні загальних правових принципів в реалізації прав людини в Україні та, в першу чергу, в швидкості прийняття рішення. Між собою змагалися команди юридичних факультетів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Університету митної справи та фінансів, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та Дніпровського гуманітарного університету.
 
Регламент змагань передбачав чотири раунди: «Інтелектуальний штурм», «Бліцтурнір по відеоролику», «Відгадай ребус» та «Юридична консультація». Під час гри розпалилась справжня напружена боротьба, в результаті якої третє місце посіли команди Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, друге – Дніпровського гуманітарного університету і перше – Університету митної справи та фінансів.
 
По закінченню змагання, відбулося нагородження переможців та вручення призів. Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо нових досягнень та перемог!

flickrБільше фото на Flickr.com
 Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 229

Коментарі закриті.