Студенти та співробітники ДГУ відвідали захід, присвячений 100-річчю ФК «Дніпро»

10 листопада студенти та співробітники Дніпровського гуманітарного університету відвідали захід, присвячений 100-річчю футбольного клубу «Дніпро».
 
На футбольному календарі збіглися 35 і 30-річчя перемог «Дніпра» в чемпіонатах країни, 30-річчя виграшу Олімпіади, до чого причетні були кілька дніпрян, і 100-річчя клубу, що додало більшої грандіозності святу на “Дніпро-арені”.
 
Розпочався захід з концертної програми, в ході якої виступили творчі колективи міста, група підтримки “Дніпра” і військовий оркестр. Крім цього, ФК “Дніпро” привітав екс-музикант гурту “ТЕНИ” Станіслав Золотов, який задля того приїхав з Німеччини, і виконав пісню “Днепр – чемпион”.
 
Після виступів президент Федерації футболу України Андрій Павелко нагородив футболістів «Дніпра» почесними медалями.
 
На святковому заході серед почесних гостей були присутні заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Батура (до речі, випускник нашого університету 2018 року) та голова Федерації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів, який навчається на заочній формі юридичного факультету Дніпровського гуманітарного університету.
 
Кульмінацією свята став матч між легендами “Дніпра” і ветеранами збірної України. На поле вийшли представники поколінь від 1960-х до 2010-х років, серед яких Олег Протасов, Олег Таран, Геннадій Литовченко, Олексій Чередник, Євген Яровенко, Олексій Михайличенко, Олександр Заваров, Анатолій Дем’яненко, Сергій Назаренко, Олег Шелаєв, Сергій Нагорняк і багато інших знаменитих гравців. Найстаршими учасниками гри стали 69-річний Василь Лябик і 67-й річний Мирон Маркевич, а наймолодшим – 32-річний Віталій Мандзюк. Матч був зіграний в 2 тайми по 35 хвилин і завершився з рахунком 2:3 на користь ветеранів збірної України. Голи забили: Євген Яровенко (пенальті), Костянтин Павлюченко; Сергій Нагорняк (дубль), Вадим Євтушенко.
 
Протягом всього матчу атмосферу підтримували фанати “Дніпра”. В цей день на 9-му секторі зібралися представники фанатського руху від малого до великого, в числі яких були і наші студенти. Фанати «заряджали» речівки, деякі з яких відомі ще з 1980-х років, палили фаєри і газети, як в старі добрі часи.
 
Під час святкового заходу вели репортажі з “Дніпро-арени” телеканали нашого міста, області та України. Вони висвітлювали подію в прямому ефірі і брали інтерв’ю у вболівальників, серед яких був і наш студент Максим Обушенко.
 
Свято вдалося на славу! Молодь із захопленням спостерігала за іменитими футболістами, а старше покоління з ностальгією і гордістю згадувало кращі роки “команды молодости” своєї.
 
Вітаємо футбольний клуб “Дніпро” з ювілеєм! Клуб з великою історією, яка назавжди залишиться в пам’яті і серцях вболівальників. І пам’ятайте, незважаючи на всі негаразди:
 
“… Держимся вместе, вместе выстоим,
победа близко, мы чуем ее издали,
твоего визави песня допета,
Только Днепр, Только Победа!…”
 
Материалы: www.fcdnipro.ua, https://dp.informator.ua
Слова из песни Граф – Только Днепр, Только Победа
 

 
Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Спорт. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 175

Коментарі закриті.