Студенти університету привітали вихованців ЦСПД «Довіра» з Днем Святого Миколая

День Святого Миколая, це особливе свято – одне із найочікуваніших, найулюбленіших свят не лише дітей, а й дорослих. Свято, яке несе надію! Тому з особливим нетерпінням та хвилюванням чекають Дня Святого Миколая діти, які вірять, що добрий чарівник, хоча б ненадовго, проте, завітає до кожного!
 
Життєво необхідні тепло та ласка дітям, позбавлених батьківського піклування. Поділитися святковим настроєм, подарувати часточку душевного тепла та новорічного дива діткам в День Святого Миколая, вирішив колектив науково-педагогічних працівників кафедри мовної підготовки (завідувач кафедри доц. Полякова С.В.) та студентів факультету туризму та готельно-ресторанної справи (декан факультету д.п.н., проф. Торяник В.М.) Дніпровського гуманітарного університету.
 
В рамках благодійної акції «Подаруй дитині радість!» 14 грудня 2018 року активісти-волонтери Дніпровського гуманітарного університету відвідали Комунальний заклад соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради, де виховуються 55 діточок віком від чотирьох до вісімнадцяти років. Студенти-активісти ДГУ подарували справжнє свято вихованцям цього закладу.
 
Сама зустріч проходила приємно і невимушено. Дітлахи тепло зустрічали гостей, виявивши привітність, щирість та гостинність. Голова студентської ради факультету туризму та готельно-ресторанної справи Андрій Джиг привітав дітлахів зі святом. Усі діти отримали від гостей солодкі подарунки. Справжньою нагородою для відвідувачів стали променисті посмішки діток, щиро розказані віршики, виконані пісні та їх проста дитяча радість. Прощаючись із дітлахами студенти зробили спільну фотографію та пообіцяли обов’язково завітати до них знову.
 

Команда студентів-активістів з впевненістю стверджує, що такі заходи створюють особливу святкову атмосферу, коли маємо можливість не лише отримувати подарунки, а й дарувати їх! «Щастя – це коли ти даруєш малюкам віру в добро і диво». Тож даруйте дітям казку, адже у дорослому житті казок так мало!
 
Дякуємо кожному, хто долучився до проведення благодійної акції «Подаруй дитині радість!».
 
Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир та злагоду!
 

Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 24

Коментарі закриті.