День кар’єри в Слобожанському

25 квітня 2019 року в Центрі культури та дозвілля «Слобожанський» відбувся захід під назвою «День кар’єри», організатором якого виступила Дніпровська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Представники закладів вищої та професійно-технічної освіти міста Дніпро презентували свої освітні послуги. Учні 9-11-х класів знайомились із майбутніми професіями в сфері медицини, економіки, транспорту, будівництва, обслуговування та ін. Захід відбувся у форматі інтерактивних виставок, цікавих майстер-класів, презентацій.
 

Участь у профорієнтаційному заході взяли представники Інституту післядипломної освіти та професійної підготовки ДГУ методист Євгенія Кадацька та фахівець Максим Лісовицький, а також заступник голови Студентської ради по юридичному факультету Роман Бобровник. Загальне керівництво та підготовку до участі у заході здійснював проректор з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євген Намлієв.
 
Наочні матеріали у вигляді буклетів допомогли майбутнім абітурієнтам дізнатися про спеціальності, за якими готують фахівців у Дніпровському гуманітарному університеті та обрати свою майбутню професію.
Участь у заході можна вважати результативною, оскільки після його проведення до приймальної комісії університету зверталися абітурієнти та їх батьки шляхом телефонних дзвінків та особистого відвідування університету, де вони мали можливість отримати компетентні відповіді на запитання від відповідального секретаря приймальної комісії, директора Інституту післядипломної освіти та професійної підготовки ДГУ Юлії Намлієвої.
 

Більше інформації на facebook.com
 

Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 82

Коментарі закриті.