Категорія архівів: Студентське життя

Студентське життя в ДГУ.

У Дніпровському гуманітарному університеті відзначили Всесвітній день туризму

Напередодні Всесвітнього дня туризму студенти факультету туризму та готельно-ресторанної справи, разом зі своїми наставниками, відзначили своє професійне свято відвідуванням бази відпочинку «Атлант», що розташована на мальовничому березі р. Оріль у селищі Черкаське Дніпропетровської області.

В університеті відбулися змагання «Козацькі розваги»

9 жовтня 2019 року з нагоди свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни в університеті відбулася конкурсна програма «Козацькі розваги».

Дебют першокурсників Дніпровського гуманітарного університету

26 вересня 2019 року у приміщенні Великої зали Дніпровського гуманітарного університету відбулася нова зустріч лідерів студентського самоврядування з керівництвом університету – «Знайомтеся, це ми!».

Міжнародний день студентського спорту. Знайте своїх!

З нагоди святкуваня Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2019 року у м. Полтава відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XIV літньої Універсіади України, на якій була представлена і команда нашого закладу у складі викладача університету, майстра спорту міжнародного класу по … Читати далі

Вітаємо випускників університету!

5 липня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам закладу вищої освіти.

Студенти факультету туризму та ГРС відвідали туристичну базу «Атлант»

30 травня відбувся, приурочений до Дня захисту дітей, виїзд студентів і викладачів факультету туризму та готельно-ресторанної справи Дніпровського гуманітарного університету на туристичну базу «Атлант», що розташована на живописному березі річці «Оріль».

Святкування Дня закоханих в університеті

14 лютого 2019 року у Дніпровському гуманітарному університеті викладачі та, насамперед, студенти святкували День закоханих.