Категорія архівів: Цікаві матеріали

Різні цікаві матеріали для викладачів та студентів.

В університеті відбулася зустріч із письменницями Дніпра

11 грудня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулася зустріч із письменницями Дніпра Еліною Заржицькою та Ольгою Рєпіною.

День відкритих дверей у Дніпровському гуманітарному університеті

2 листопада 2019 року Дніпровський гуманітарний університет, вже вкотре, гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів.

Фруктовий атракціон в ДГУ

07 жовтня 2019 року на території внутрішнього дворику Дніпровського гуманітарного університету відбулася рекламна акція торгівельної компанії «Tic Tac».

В університеті відбулися змагання «Козацькі розваги»

9 жовтня 2019 року з нагоди свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни в університеті відбулася конкурсна програма «Козацькі розваги».

Екскурсія до Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз

13 травня 2019 року студенти групи Ю-411 юридичного факультету ДГУ в рамках вивчення теми «Тактика використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві. Призначення та проведення судових експертиз» відвідали Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Студенти ФТГРС відвідали Дніпровський будинок органної та камерної музики

6 грудня 2018 року студенти академічних груп ГР-18-1 і ГР-18-2 факультету туризму та готельно-ресторанної справи відвідали концерт-лекцію, яка була організована кафедрою готельно-ресторанного бізнесу і проводилася у Дніпровському будинку органної та камерної музики (у минулому Свято-Миколаївський або Брянський собор).

Пішохідна екскурсія історичними місцями «Брянки» і Чечелівки

23 жовтня 2018 року з метою ознайомлення студентів університету з історією м. Дніпро і району, в якому розташований Дніпровський гуманітарний університет, кафедрою готельно-ресторанного бізнесу була організована і проведена пішохідна екскурсія історичними місцями «Брянки» і Чечелівки.