Категорія архівів: Цікаві матеріали

Різні цікаві матеріали для викладачів та студентів.

Екскурсія до Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз

13 травня 2019 року студенти групи Ю-411 юридичного факультету ДГУ в рамках вивчення теми «Тактика використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві. Призначення та проведення судових експертиз» відвідали Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Студенти ФТГРС відвідали Дніпровський будинок органної та камерної музики

6 грудня 2018 року студенти академічних груп ГР-18-1 і ГР-18-2 факультету туризму та готельно-ресторанної справи відвідали концерт-лекцію, яка була організована кафедрою готельно-ресторанного бізнесу і проводилася у Дніпровському будинку органної та камерної музики (у минулому Свято-Миколаївський або Брянський собор).

Пішохідна екскурсія історичними місцями «Брянки» і Чечелівки

23 жовтня 2018 року з метою ознайомлення студентів університету з історією м. Дніпро і району, в якому розташований Дніпровський гуманітарний університет, кафедрою готельно-ресторанного бізнесу була організована і проведена пішохідна екскурсія історичними місцями «Брянки» і Чечелівки.

Презентація книги «Литовці Дніпропетровщини»

26 жовтня 2018 року обласна громадська організація «Литовський культурно-діловий центр «Гінтарас» за участю доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Дніпровського гуманітарного університету Г. Хмель-Дунай презентувала книгу «Литовці Дніпропетровщини».

Студенти та викладачі університету відвідали історичний музей

10 жовтня 2018 року з нагоди святкування Дня українського козацтва науково-педагогічними працівниками кафедри мовної підготовки факультету туризму та готельно-ресторанної справи була організована тематична екскурсія до Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького.

Зустріч з інструкторами Всеукраїнської школи снайпінгу “Дике поле”

25 травня 2017 року на факультеті психології та туризму Дніпропетровського гуманітарного університету в з метою реалізації програми спортивного та військово-патріотичного виховання молоді відбулася зустріч з інструкторами Всеукраїнської школи снайпінгу “Дике поле”.

Виставка-семінар “Український одяг: традиції та призначення”

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, член НСМНМУ, майстер з ручної вишивки Галина Миколаївна Хмель-Дунай провела виставку-семінар “Український одяг: традиції та призначення”.