Категорія архівів: Наука та освіта

Конференції та круглі столи. Наукові гуртки. Розвиток науки.

В університеті завершується атестація здобувачів вищої освіти

З 18 по 27 червня 2019 року в університеті відбувається атестація здобувачів вищої освіти – студентів випускних курсів. Запрошуємо 05 липня 2019 року о 14:00 годині за адресою вул. Єрмолової, 35, студентів, батьків та рідних випускників, науково-педагогічних працівників університету взяти … Читати далі

Вітаємо Хрідочкіна А.В. з успішним захистом дисертації

04 червня 2019 року відбувся захист дисертації завідувача кафедри загальноправових дисциплін Дніпровського гуманітарного університету, кандидата історичних наук, доцента Хрідочкіна Андрія Вікторовича на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою “Публічне адміністрування у сфері інтелектуальної власності в Україні”. Вітаємо Андрія … Читати далі

Міжнародна науково-практична конференція науковців, молодих вчених і студентів

15 травня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті на факультеті туризму та готельно-ресторанної справи відбулася Міжнародна науково-практична конференція науковців, молодих вчених і студентів «Сучасні тенденції та актуальні питання розвитку сфери гостинності, туризму, сервісу і виробництва».

Екскурсія до Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз

13 травня 2019 року студенти групи Ю-411 юридичного факультету ДГУ в рамках вивчення теми «Тактика використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві. Призначення та проведення судових експертиз» відвідали Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Лекція-бесіда на тему: «Філософія любові: грані подружніх відносин»

06 травня 2019 року в університеті викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін під керівництвом завідувача кафедрою Р.Д. Іванського було проведено лекцію-бесіду з навчально-наукової та виховної роботи для студентів груп ГР-18-1,2; Ю-18-1; П-17-1,2,3, Т-17-1 на тему: «Філософія любові: грані подружніх відносин».

Вітаємо Шрамка І.А. з з успішним захистом дисертації

В грудні 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся захист дисертації випускника Дніпровського гуманітарного університету Шрамка Ігора Анатолійовича на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук.

Науково-методична конференція на тему «Підлітки і аутизм»

10 квітня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті пройшла науково-методична конференція на тему «Підлітки і аутизм», організована студентами факультету психології (група П-17-2).