Категорія архівів: Спорт

А нумо, дівчата!

5 березня 2018 року в університеті відбулися спортивні змагання “А нумо, дівчата”, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Змагання з перетягування канату

1 червня 2017 року в університеті відбулися спортивні змагання з перетягування канату, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

А нумо, дівчата!

6 березня 2017 року в університеті відбулися спортивні змагання “А нумо, дівчата”, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Сергій Дон – переможець чемпіонату області з бадмінтону

Сергій Дон – майстер спорту з бадмінтону. Навчається на факультеті психології та туризму за спеціальністю «Туризм» (підготовка за освітнім рівнем магістра).

Спортивні змагання з настільного тенісу серед студентів університету

15 та 16 листопада 2016 року в університеті пройшли змагання з настільного тенісу. Спортивний захід був присвячений Міжнародному дню студента.

Студент університету Денис Петров – переможець Кубку України!

11 листопада 2016 року місто Дніпро прийняло у себе 6-ий Кубок України з пауерліфтингу за правилами WPAU (World Powerlifting Alliance Ukraine). У цих змаганнях брав участь студент нашого університету Петров Денис.

А нумо, хлопці!

13 жовтня 2016 року в Дніпропетровському гуманітарному університеті відбулися спортивні змагання «А нумо, хлопці», присвячені Дню захисника України.