Категорія архівів: Спорт

А нумо, хлопці!

10 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника України, який водночас є Днем запорізького козацтва і Днем Покрови Пресвятої Богородиці, в спортивній залі Дніпровського гуманітарного університету відбулися спортивні змагання «А нумо, хлопці!».

Міжнародний день студентського спорту

19 вересня 2018 року на спортивному майданчику Дніпровського гуманітарного університету відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту, які провела кафедра мовної підготовки за ініціативи Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України.

А нумо, дівчата!

5 березня 2018 року в університеті відбулися спортивні змагання “А нумо, дівчата”, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Змагання з перетягування канату

1 червня 2017 року в університеті відбулися спортивні змагання з перетягування канату, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

А нумо, дівчата!

6 березня 2017 року в університеті відбулися спортивні змагання “А нумо, дівчата”, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Сергій Дон – переможець чемпіонату області з бадмінтону

Сергій Дон – майстер спорту з бадмінтону. Навчається на факультеті психології та туризму за спеціальністю «Туризм» (підготовка за освітнім рівнем магістра).

Спортивні змагання з настільного тенісу серед студентів університету

15 та 16 листопада 2016 року в університеті пройшли змагання з настільного тенісу. Спортивний захід був присвячений Міжнародному дню студента.