Категорія архівів: Про участь у заходах

День студента у «Відкритій студії»

17 листопада 2019 року студенти Дніпровського гуманітарного університету Лілія Тибан, Дарина Ілюченко, Артем Мороз та Роман Бобровник на чолі з Валентиною Бандур, завідувачем відділення соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи, взяли участь у радіопередачі, присвяченій Міжнародному дню студентів на «UА: Українське радіо … Читати далі

День відкритих дверей ДГУ у м. Верхньодніпровськ

14 листопада 2019 року у місті Верхньодніпровськ, на базі СЗШ №5, була проведена зустріч науково-педагогічних працівників та студентів Дніпровського гуманітарного університету з викладачами та учнями 10-11 класів шкіл та гімназій міста й регіону.

В університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція

08-09 листопада 2019 року в стінах Дніпровського гуманітарного університету пройшла міжнародна науково-практична конференція на тему: «Інтеграція юридичної науки і практики як основа сталого розвитку правової системи».

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

У переддень Свята української мови та писемності, 8 листопада 2019 року, в Україні відбулася щорічна акція «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», до якої долучилися і студенти Дніпровського гуманітарного університету.

Кухар-чарівник на Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва

Напередодні Міжнародного дня кухаря та кулінара 18-19 жовтня 2019 р. у м. Житомирі відбувся Всеукраїнський чемпіонат з кулінарного мистецтва і сервісу «Battle Chefs», у якому взяв участь студент 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Боровський Данило (під керівництвом к.т.н., доц. … Читати далі

Науково-педагогічні працівники та студенти відвідали прем’єру вистави

19 жовтня 2019 року науково-педагогічні працівники та студенти Дніпровського гуманітарного університету відвідали Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, який урочисто відкрив 102-ий театральний сезон виставою «Свіччине весілля».

Фруктовий атракціон в ДГУ

07 жовтня 2019 року на території внутрішнього дворику Дніпровського гуманітарного університету відбулася рекламна акція торгівельної компанії «Tic Tac».