Колектив Дніпропетровського гуманітарного університету обрав ректора

DSC02105Вперше від часу заснування у ВПНЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет»  на конкурсній основі проводилися вибори ректора. З цією метою в університеті видано наказ  про оголошення конкурсу на зайняття посади ректора ВНПЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет», створено комісію з організації та проведення конкурсу, опубліковано оголошення про проведення конкурсу в газеті «Дніпро вечірній» та на офіційному сайті університету, проведено загальні збори у структурних підрозділах університету, загальні збори в студентських колективах та обрано делегатів для участі в конференції трудового колективу. У результаті проведених заходів, Комісією було отримано документи від претендентів посаду ректора університету.

05 грудня 2013 року відбулася конференція трудового колективу Вищого приватного навчального закладу «Дніпропетровський гуманітарний університет» , яка, відповідно до Статуту університету, є вищим колегіальним органом громадського самоврядування університету.DSC02095

На конференцію було обрано 34 делегати від усіх структурних підрозділів та від осіб, які навчаються в ДГУ. Участь у її роботі взяли 34 делегати.

На порядок денний було винесено питання про обрання претендента на посаду ректора ВНПЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет».

DSC02094На розгляд вищого колегіального органу громадського самоврядування університету для голосування було запропоновано кандидатуру нинішнього виконувача обов’язки ректора ВНПЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет», доктора юридичних наук, професора Олександра Володимировича Негодченка. Участь у голосуванні взяли 34 делегати конференції. Під час розкриття урн з 34 бюлетенів, які були роздані для голосування, було виявлено 34 бюлетені. Підрахунок засвідчив: 33 голоси делегати конференції віддали за Олександра Володимировича Негодченка, 1 бюлетень було визнано недійсним.DSC02097

Таким чином, відповідно до ст. 39 Закону України «Про вищу освіту», Статуту університету, вищий колегіальний орган громадського самоврядування ВНПЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет» обрав і рекомендував власникам університету призначити на посаду ректора університету Олександра Володимировича Негодченка.

DSC02089

DSC02080

DSC02116

DSC02123

Цей запис був опублікований в Життя колективу. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 114

Коментарі закриті.