З Новим роком та Різдвом Христовим!

143214Шановні колеги та студенти Дніпропетровського гуманітарного університету! Дорогі друзі!

Ось і дійшов до кінця 2013 рік. Він був наповнений різними подіями. Ми задали високий темп розвитку нашого університету, і, в цілому, успішно його витримали. Основними результатами нашої колективної плідної діяльності були проходження акредитації спеціальностей і вузу в цілому, збільшення набору абітурієнтів практично в 2 рази в порівнянні з 2011-2012 роками. Важливою подією в житті університету став перший його ювілей – 10 років від дня створення вузу. З цілої низки напрямів ми спільними зусиллями домоглися видатних результатів, чим закріпили позиції нашої alma mater на освітній арені. Наш університет є успішним, креативним і конкурентоспроможним гуманітарним вузом сучасності, який має свій оригінальний стиль і свої чудові молоді традиції, які надалі ми будемо вдосконалювати і зміцнювати. І в цьому  величезна заслуга колективу нашого університету й кожного співробітника окремо, тому що кожен із вас привносить свою посильну лепту у спільну справу розвитку і процвітання ДГУ.DSC01765

Упевнений, що спільними зусиллями, плідною співпрацею, ми доб’ємося нових успіхів, втілимо в життя наші новаторські плани, збережемо й зміцнимо суспільне визнання, довіру наших студентів!

Від щирого серця вітаю всіх вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим і бажаю вам здійснення найзаповітніших бажань, досягнення сміливих цілей і професійних висот. Нехай новий рік наповнить ваше життя радісними подіями, стане для вас роком особистого щастя і фінансового благополуччя, збереже все краще від старого року і примножить досягнуте!

 

З повагою,
ректор ДГУ, доктор юридичних наук, професор   Олександр Негодченко

Цей запис був опублікований в Життя колективу. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 66

Коментарі закриті.