Проведення представником туристичної компанії “Тез Тур” навчальних тренингів

100_5732_Студенти напряму підготовки «Туризм», які попередньо (15 листопада 2013 року http://dgu.com.ua/?p=2305) пройшли співбесіду, що проводилася представниками туристичної компанії «Тез Тур» ‑ директором регіону Аланії Мехметом Мертом та топ-менеджером з кадрової роботи Юлією Симоненко, та були відібрані за результатами цієї співбесіди, з листопада 2013 року на базі кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Дніпропетровського гуманітарного університету займаються підготовкою до проходження практики в Туреччині. Так, вже майже два місяці, щотижня, представником компанії менеджером з персоналу Юлією Чорною проводяться заняття з вивчення трансферу, технологій роботи, турецької мови. Студенти удосконалюють знання щодо історії, культури, традицій Туреччини.
І вже в квітні братимуть участь в навчальному семінарі, що проходитиме у м. Аланія (Туреччина), по закінченню якого складатимуть іспити. В разі позитивних результатів вони матимуть можливість стати до роботи і на протязі усього туристичного сезону, який у Туреччині триває з квітня по кінець жовтня, зможуть удосконалити ораторські та організаторські здібності, технологію вирішення конфліктних ситуацій, навчитися себе самопрезентувати, закріпити отримані в процесі вивчення фахових дисциплін знання і набути практичних навичок у роботі з туристами, що стане важливою складовою успішної діяльності майбутнього фахівця – менеджера туристичного бізнесу.
Необхідно відзначити, що проведення таких навчальних тренінгів для студентів представником туристичної компанії «Тез Тур» на базі навчального закладу у Дніпропетровській області відбувається вперше, що стало можливим завдяки домовленості завідувача кафедри Євгена Намлієва та регіонального директора Мехмета Мерта. Висока якість викладання та подання матеріалу у процесі навчальних тренінгів менеджером з персоналу Юлією Чорною, яка була відряджена з Туреччини спеціально для підготовки майбутніх практикантів, дозволяє студентам здобувати необхідні знання для роботи трансферменами.

100_5734_

Цей запис був опублікований в Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 211

Коментарі закриті.