В університеті пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання

pic1Вже другий рік поспіль у Дніпропетровському гуманітарному університеті проходить  зовнішнє незалежне оцінювання для випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів . Завдяки зручному місцю розташування, поблизу Центрального автовокзалу та Залізничного вокзалу м. Дніпропетровськ, ДГУ приймає учнів не тільки міських ЗОШ, але й районних центрів Дніпропетровської області.

pzno1

pzno2У тісній співпраці з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти представники ДГУ – відповідальний за пункт тестування проректор з соціально-виховної роботи Намлієв Є.В. та помічник відповідального завідувач відділення документального забезпечення та архіву Намлієва Ю.І., забезпечують організацію проходження ЗНО.

pzno3

Активну участь в забезпеченні процедури беруть викладачі та співробітники університету.

pzno4

Керівництвом навчального закладу (ректор – Негодченко О.В., доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України) створено всі необхідні умови для комфортного перебування учасників ЗНО у стінах вишу. Особливо приємно було чути слова подяки від вдячливих абітурієнтів за створені умови та позитивну атмосферу при проходженні пробного ЗНО. Будемо раді зустрічі знову на основній сесії з 03 по 27 червня 2014 року та безпосередньо в приймальній комісії ДГУ у період вступної кампанії.

pzno5

 

 

 

 

 

Цей запис був опублікований в Без рубрики. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 118

Коментарі закриті.