ДГУ уклав угоду з компанією AnyWay

anyway-s6 жовтня 2015 року Дніпропетровський гуманітарний університет, в особі проректора з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Намлієва Євгена Володимировича, та Дніпропетровський філіал компанії Anyway, в особі регіонального головного менеджера Паненко Юлії Ігорівни, урочисто уклали угоду про партнерство в області міжнародного співробітництва. 

Дана подія відбулася під час проведення презентації “Програми культурного обміну, стажувань та роботи за кордоном” від Anyway, на яку були запрошені студенти університету.


Під час проведення заходу куратор програм міжнародного культурного обміну Плахтій Світлана Сергіївна детально ознайомила присутніх з можливостями академічної мобільності з освітніх програм, проходження закордонних практик та стажувань в процесі навчання в університеті.

Ми щиро віримо, що даний договір стане початком плідної праці, спільних проектів та заходів! А нові партнери побажали Дніпропетровському гуманітарному університету і надалі успішно прямувати обраним шляхом, виконуючи просвітницьку місію!

 image001  image003
image005 image007
Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 263

Коментарі закриті.