Зустріч з інструкторами Всеукраїнської школи снайпінгу “Дике поле”

 
25 травня 2017 року на факультеті психології та туризму Дніпропетровського гуманітарного університету в з метою реалізації програми спортивного та військово-патріотичного виховання молоді відбулася зустріч з інструкторами Всеукраїнської школи снайпінгу “Дике поле”.

 
Cнайпінг – прикладний вид спорту, що є високоточною стрільбою на дальні дистанції, починаючи від 250 метрів і далі; за певних обставин отримані знання можуть застосовуватися у бойовій обстановці.

 
Учасникам заходу була прочитана вступна лекція щодо історії снайпінгу у світі та Україні, продемонстроване обладнання стрільця-снайпера, масогабаритні макети зброї та боєприпасів, що демонструють розвиток снайперської справи з початку ХХ століття і по наш час – включаючи зразки, які використовуються зараз у Національній поліції, Національній гвардії та Збройних силах України.

 
Також усі бажаючі мали можливість ознайомитися з програмою підготовки влучного стрільця, яка зараз реалізується у межах Всеукраїнської школи снайпінгу “Дике поле” та залишити заявку на навчання.

 
Учасники заходу також були запрошені на демонстраційне полігонне заняття, на якому буде проведено інструктаж із користування снайперською зброєю та основи прихованого пересування та маскування під керівництвом досвідчених інструкторів – учасників АТО.

 
Від адміністрації Дніпропетровського гуманітарного університету та факультету психології та туризму висловлюємо щиру подяку інструкторам “Дикого поля” за участь у військово-патріотичному вихованні молоді та запрошення до захопливого світу спортивного снайпінгу!



Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 89

Коментарі закриті.