Посвячення в першокурсники студентів спеціальності «Туризм»


29 вересня 2017 року відбулося посвячення в першокурсники студентів спеціальності «Туризм» Дніпровського гуманітарного університету. За традицією, що склалася, воно було приурочене до Міжнародного дня туризму і Всеукраїнського дня туризму та проводилося на туристичній базі.
 
Цю традицію започатковано в 2013 році, коли проректором з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Намлієвим Євгеном Володимировичем, відповідальним секретарем приймальної комісії Намлієвою Юлією Іванівною і доцентом кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Юдіною Оленою Іванівною була організована поїздка на турбазу «Дубрава» для посвячення в студенти першокурсників за спеціально розробленим сценарієм.
 
У цьому навчальному році оргкомітет в тому ж складі забезпечив виїзд студентів і викладачів в парк відпочинку «Новоселиця», який розташований на живописному березі річки Самара в селі Новоселівка. Участь в організації і проведенні заходу взяли: завідувач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Джинджоян Володимир Вергарович, начальник навчально-методичного відділу Дубів Сергій Миколайович, а також студенти п’ятого курсу спеціальності «Туризм» Прокопенко Анастасія і Кадацька Євгенія, які в 2013 році вперше проходили таке присвячення як студентки-першокурсниці.
 
У офіційній частині заходу викладачами і старшокурсниками університету була організована конкурсна програма для студентів першого курсу, що складалася з інтелектуальних завдань і спортивних змагань. Головна мета конкурсу – зібрати з окремих фрагментів повний текст клятви студентів-першокурсників. Для цього всі учасники, об’єднані в дві команди, проходили випробування на заданому маршруті, і у якості нагороди за кожен успішно пройдений етап конкурсу, вручалася частина від загального листа з текстом клятви.
 
Першим випробуванням, яке допомогло об’єднатися командам, була дружно виконана першокурсниками пісня. Потім кожна з команд виконала обов’язкову програму, що складалася з декількох конкурсів: «змійка», «стріла Амура», «багаття», «ніжність», «довіра», «сліпа стежка», «місток над прірвою», а також перетягування канату. Крім того, на кожному етапі перед виконанням конкурсного завдання, команда студентів повинна була відповісти на теоретичні питання по туризму і продемонструвати практичні навички, необхідні в подорожі. В ході проведення конкурсу, його учасники продемонстрували згуртованість, дружню підтримку, туристичну вправність, хороші знання теоретичного матеріалу.
 
Після успішного завершення змагання, студенти урочисто вимовили клятву першокурсника, і перейшли до неофіційної частини заходу, в ході якої всі учасники дружно готували обід, смажили шашлик, брали активну участь в спортивних іграх і дискотеці.
Цей запис був опублікований в Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 215

Коментарі закриті.