Студенти університету знайомляться з діяльністю органів прокуратури


Підготовка майбутніх юристів полягає в необхідності одержання нових знань не тільки теоретичного, але й практичного характеру.
 
Саме для формування у студентів практичних навичок роботи у сфері юриспруденції юридичним факультетом університету 14 листопада 2017 року організовано та проведено чергову зустріч студентів з практичним працівником відділу по нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби Прокуратури Дніпропетровської області Мащуком Сергієм Анатолійовичем.
 
Мащук С.А. розпочав свій виступ з ознайомлення студентів із функціями прокуратури та загальними засадами діяльності даного правоохоронного органу. Останній розповів про практику та специфіку роботи в органах прокуратури, порядок оголошення та проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в органах прокуратури.
 
Під час виступу С.А. Мащук надав відповіді на всі питання, що виникали у студентів, тому ця зустріч мала достатньо продуктивний характер.
 
З огляду на те, що подібні заходи надають можливість студентам набути нових знань, керівництво юридичного факультету планує періодично організовувати лекторії з практикуючими юристами, задля практичного закріплення одержаних теоретичних знань.
 
Наприкінці зустрічі декан юридичного факультету д.ю.н., професор Макушев Петро Васильович подякував Мащуку С.А. за візит і змістовну зустріч.
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 85

Коментарі закриті.