Про зустріч з представниками міністерств

27 лютого 2018 року, за дорученням ректора Дніпровського гуманітарного університету Олександра Негодченка, проректор з профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Євген Намлієв взяв участь у розширеному засіданні Координаційної ради Асоціації навчальних закладів приватної форми власності, яке відбулося за участю заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича.
 

Юрієм Рашкевичем було анонсовано важливу для приватних вишів новину про можливість розподілу з 2019 року місць держзамовлення для підготовки здобувачів вищої освіти за «широким конкурсом». Так, за його словами це доручення було надано міністерству прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. під час його візиту до одного з приватних закладів вищої освіти.
 
Інші, не менш важливі питання, що стосуються пріоритетних напрямів вищої освіти на 2018-2019 роки, розглядалися у форматі дискусії. А це й запровадження реформи кваліфікаційного іспиту, введення поняття регульованої професії, умовної акредитації, розробки та подання пропозицій щодо внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» та інше.
 

Того ж дня, у другій частині свого робочого візиту до міста Києва, Євген Намлієв, як представник Дніпровського гуманітарного університету, член Наукової ради туризму та курортів, зустрівся з новообраним директором Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Оксаною Сердюк та начальником відділу економічної аналітики, статистики, стандартизації та науки Андрієм Шеніним.
 
В рамках зустрічі було визначено важливі та актуальні напрями подальшої співпраці університету та департаменту в галузі науки та практичних заходів в галузі туризму.

 
Сторони обмінялися іміджевими сувенірами та домовилися про реалізацію науково-практичних проектів, визначених пріоритетними завданнями розвитку туризму на 2018 рік.
 
Цей запис був опублікований в Інформаційні матеріали, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 98

Коментарі закриті.