В університеті відбувся 6-й “День професії”

Традиційно, по гарячих слідах Дня психолога України, на базі факультету психології та туризму Дніпровського гуманітарного університету 24 квітня 2018 року відбувся 6-й “День професії” – презентація сучасних напрямів психологічної роботи з особистістю від провідних практикуючих психологів Дніпра, демонстрація технологій консультування та психотерапевтичної взаємодії, індивідуальної та групової психологічної роботи.
 
Під час роботи майстер-класів, крім традиційних напрямів психотерапії, які поширені серед практикуючих фахівців міста, вперше були представлені: гейміфікація як засіб навчання психологів та розвиток у них комунікативних та професійних навичок, маркетинг психологічних послуг та просування на ринку.
 

Крім новинок – традиційно у роботі заходу брали когнітивно-поведінкові, арт- та гештальт-терапевти, бізнес-тренери з персоналу, фахівці з нейролінгвістичного програмування та тілесно-орієнтованої та танцювально-рухової психотерапії, медіації та діаналізу.
 
У заході також взяли участь студенти-психологи Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, Університету імені Альфреда Нобеля, фахівці центрів соціальних служб м. Дніпра.
 

Факультет психології та туризму ДГУ висловлює подяку адміністрації університету за сприяння всебічному розвиткові майбутніх фахівців “допомагаючої” професії та залучення до практичної підготовки провідних фахівців галузі, які із задоволенням беруть участь у роботі Днів професії у ДГУ вже четвертий рік поспіль.
 
До наступної зустрічі восени!
 

Цей запис був опублікований в Життя колективу, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 208

Коментарі закриті.