Посвята першокурсників у студенти ДГУ

Приємно відзначити, що вже третій рік поспіль учнівська молодь, яка ще “вчора” складала зовнішнє незалежне оцінювання, щоб здобути можливість вступити до закладів вищої освіти України, обрає саме Дніпровський гуманітарний університет.
 
З року в рік в Україні зростає популярність вищої освіти за спеціальностями ПРАВО, ПСИХОЛОГІЯ, ТУРИЗМ та ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА, за якими готують в університеті високопрофесійних фахівців, здатних по закінченню навчання конкурувати на сучасному ринку праці та з дипломом ДГУ бути працевлаштованими за фахом! Разом з тим зростає і популярність Дніпровського гуманітарного університету серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів України, що у 2018 році були представлені одинадцятьма областями (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Полтавська, Херсонська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Кіровоградська, Одеська, Чернігівська). Цей факт свідчить про високий рівень впізнаваності нашого навчального закладу та його вагомий авторитет серед вступників.
 
Так, на денну форму навчання 1 курсу освітнього ступеня бакалавра за чотирма спеціальностями було зараховано 206 осіб. Не всі вступники, хто скористався правом брати участь у конкурсному відборі, змогли вибороти своє місце серед 1267 поданих заяв, тому що за деякими спеціальностями конкурс склав понад 8 чоловік на місце! Велике бажання здобути статус студента ДГУ зумовило подання вступниками оригіналів документів одночасно з подачею заяв, прийом яких здійснювався у інформаційно-консультаційному центрі, де надавалася кваліфікована допомога при здійсненні даної процедури працівниками приймальної комісії, які стали першими на шляху знайомства вступників та їх батьків з університетом. Так, вже станом на 31 липня вступниками було подано 152 оригінали документів, що свідчить про їх завчасний та зважений вибір навчального закладу.
 
Серед зарахованих на навчання студентів є особи, які отримали право на безкоштовне навчання та одержання пільг в оплаті за навчання в університеті за впровадженою у 2016 році системою заохочень талановитої учнівської молоді за успіхи у навчанні та досягнення високих результатів у науковій сфері, а також з числа соціально незахищених категорій населення (особи з особливими освітніми потребами, особи які мають статус дитини з багатодітної сім’ї, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування).
 
З нагоди святкування Дня знань 1 вересня 2018 року у великій залі Будинку профспілок були проведені урочистості з привітаннями освітянської спільноти та посвяти першокурсників у студенти університету.
 
Відкрив урочисте зібрання ректор Дніпровського гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Негодченко Олександр Володимирович. Від себе особисто та від усього колективу університету він привітав всіх першокурсників, що приєдналися до дружньої освітянської спільноти провідного закладу вищої освіти регіону з підготовки професіоналів у сфері права, психології, індустрії туризму та гостинності.
 
Першокурсники та їх батьки дізналися про історичний шлях становлення і розвитку університету, про потужний кадровий потенціал з числа провідних фахівців та науково-педагогічних працівників.
Було представлено адміністрацію та керівників структурних підрозділів університету.
 
Початок нового 2018-2019 навчального року для тих, хто щойно переступив поріг обраної Аlma mater розпочався з посвяти в студенти Дніпровського гуманітарного університету з вручення офіційного документу – студентського квитка, що підтверджує набутий статус СТУДЕНТА.
 
Урочистим став момент врученням символічного ключа до знань, що особисто від ректора університету Олександра Негодченка отримали Студент спеціальності “Туризм” – СТУЛІЙ АНТОН та студентка спеціальності “Готельно-ресторанна справа” –ЛІСУНОВА ЄЛІЗАВЕТА, за свої знання, які підтвердили під час складання ЗНО і здобули високий прохідний бал, і разом з тим право на безкоштовне навчання.
 
Наприкінці урочистого заходу ведучим Андрієм Карпенко, що є переможцем міжнородних конкурсів з вокалу та лауреата премії ім. А.Хорошуна, було виконано музикальний подарунок для всіх першокурсників та їх бутьків, науково-педагогічних працівників та співробітників університету.
 
Отже, з гарним настроєм і позитивним зарядом енергії, яких повинно вистачити на весь навчальний рік, студенти вирушили у новий етап свого життєвого шляху, залишаючи по заду хвилюючі моменти випускних екзаменів, зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до університету!
 


Цей запис був опублікований в Життя колективу, Про участь у заходах, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 522

Коментарі закриті.