День професії на факультеті психології

9 жовтня 2018 року відбувся черговий День професії – свято практичних психологічних технологій на факультеті психології Дніпровського гуманітарного університету з нагоди святкування Міжнародного дня психічного здоров’я.
 
До студентів завітали старші колеги – практикуючі фахівці з психотерапії та тренінгу, індивідуальної та групової психологічної роботи з таких напрямів: когнітивно-поведінкова та гештальт-терапія, арт-терапія, коучинг, психотерапія залежної поведінки, системна родинна терапія, танцювально-рухова та тілесна психотерапія, нейролігвістичне програмування.
 
Загалом студенти відвідали 14 майстер-класів з вищезазначених галузей практичної психології. Серед учасників були гості з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Університету імені Альфреда Нобеля.
 
Практика організації подібного заходу за ініціативою студентського активу факультету психологів і викладачів-практиків кафедри загальної психології стала постійною упродовж чотирьох останніх років, та дієво підтримується адміністрацією університету, являючи собою яскравий приклад альтернативного проведення навчальних занять з вивчення практичних технологій роботи з особистістю.
 
Проведення наступного Дні професії заплановано на квітень 2019 року. Стежте за новинами!!!


Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 155

Коментарі закриті.