А нумо, хлопці!

10 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника України, який водночас є Днем запорізького козацтва і Днем Покрови Пресвятої Богородиці, в спортивній залі Дніпровського гуманітарного університету відбулися спортивні змагання «А нумо, хлопці!».
 
В організації Свята взяли активну участь науково-педагогічні працівники кафедри мовної підготовки факультету туризму та готельно-ресторанної справи, співробітники університету і студенти усіх факультетів навчального закладу.
 
Змагання проводилися з метою демонстрації зразкової організації та методики проведення занять, що сприяють зміцненню здоров’я та фізичного загартування організму, оптимізації фізичного і фізіологічного стану студентів у процесі професійної підготовки, збереження творчої й навчальної активності, під¬тримання високої працездатності протягом всього періоду навчання та усвідомлення необхідності регулярно займатися фізичною культурою і спортом.
 
З вітальним словом до учасників Свята звернувся перший проректор з навчальної та виховної роботи Дніпровського гуманітарного університету, кандидат юридичних наук, доцент Кисельов Олександр Олександрович, який зазначив, що: «У Дніпровському гуманітарному університеті надають великого значення патріотичному вихованню молоді, а також заохочують студентів займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Тож не дивно, що студенти нашого університету мають такі високі показники та неодноразово ставали переможцями та призерами районних, обласних та республіканських змагань в різних видах спорту. Ми щиро пишаємося нашою молоддю і бажаємо їм натхнення, внутрішньої стійкості та сили, творчої наснаги і професійних успіхів!».
 
Хлопці демонстрували свої найкращі спортивні здібності в таких вправах: підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги, жим лежачи, човниковий біг та стрибок у довжину з місця. Таким чином, проведені змагання підтверджують високий рівень фізичної підготовки студентів закладу освіти та готовність до здачі контрольних нормативів з фізичного виховання, що передбачені Міністерством освіти і науки України.
 
Активно вболівали за «своїх учасників» декани факультетів, завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники.
 
У результаті напруженої спортивної боротьби призові місця зайняли:
 
Підтягування на перекладині:
1. Матвєєнко Микита – І місце
2. Колісник Владислав – ІІ місце
3. Мазенков Михайло – ІІІ місце
Згинання-розгинання рук в упорі лежачи від підлоги:
1. Паляничка Станіслав – І місце
2. Мельник Максим – ІІ місце
3. Носко Сергій – ІІІ місце
Силова вправа «жим лежачи»:
1. Тремтячий Роман – І місце (вагова категорія понад 90 кг)
2. Кравчук Вадим – І місце (вагова категорія до 90 кг)
3. Паляничка Станіслав – І місце (вагова категорія до 80 кг)
4. Журба Ростилав – І місце (вагова категорія до 70 кг)
Стрибки у довжину з місця:
1. Матвєєнко Микита – І місце
2. Мазенков Михайло – ІІ місце
3. Байдуж Євген – ІІІ місце
Човниковий біг 4х9 м:
1. Матвєєнко Микита – І місце
2. Обушенко Максим – ІІ місце
3. Мельник Максим – ІІІ місце
Зустрічна естафета:
1. Команда факультету психології – І місце
2. Команда факультету туризму та готельно-ресторанної справи – ІІ місце
3. Команда юридичного факультету – ІІІ місце
 
У підсумку перше місце зайняла команда студентів факультету психології, на другу сходинку піднялася команда студентів факультету туризму та готельно-ресторанної справи, третє місце дісталося команді студентів юридичного факультету.
 
Переможців спортивної феєрії привітав начальник навчально-методичного відділу Дніпровського гуманітарного університету Дубов Сергій Миколайович, який подякував учасникам змагань «за нелегку працю і високі досягнення» та підтримав студентство в бажанні вести здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою та фізичним самовдосконаленням і головне – «не втрачати спортивного натхнення й бажання перемагати!».
 
Організатори заходу відзначають, що такі змагання надають можливість молоді випробувати силу духу, фізичний гарт, формувати стійкі патріотичні переконання й почуття гідності, мужності та стійкості.
 
Вітаємо всіх чоловіків зі святом Захисника Вітчизни!
 
Щиро бажаємо Вам щастя, радості, здоров’я, сімейного благополуччя,
витримки і нових висот, перемог та досягнень!


Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Спорт. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 409

Коментарі закриті.