Відкрите заняття з використанням програмного комплексу «Оверія-Туризм»

23 жовтня 2018 року відбулося відкрите практичне заняття викладача Бердо Р. С. з дисципліни «Інформаційні системи і технології в туристичній індустрії» в групі Т-17-2 на тему «Бронювання готелів в програмному комплексі «Оверія-Туризм».
 
Метою заняття було встановлено наступне: оволодіння методикою бронювання та продажу номерів в спеціалізованому програмному забезпеченні; формування активності та самостійності в вирішенні поставлених завдань; сприяння розвитку професійних якостей менеджера з туризму; формування культури спілкування.
 
Студенти підготували короткі сценки щодо типів бронювання в готелях, показали обізнаність з видів бронювання та загальних питань з туризму.
 
Технічну частину заняття демонструвала студентка паралельної групи Т-17-1 Дубова Анастасія, яка відмінно самостійно виконала всі завдання з запропонованого модуля.
 
Під керівництвом викладачів Бердо Р. С. та доцента М’ячина В. Г. студенти відмінно виконали практичне завдання й отримали позитивні бали та «солодкі бонуси» за вірні відповіді під час опитування.


Цей запис був опублікований в Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 111

Коментарі закриті.