В університеті пройшла міжнародна науково-практична конференція

8-9 листопада 2018 року в Дніпровському гуманітарному університеті пройшла міжнародна науково-практична конференція на тему: «Інтеграція юридичної науки і практики, як основа сталого розвитку правової системи».
 
Статус міжнародної конференції підтвердили своєю участю представники п’яти країн.
 
Пленарне засідання відкрила проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук Легка Оксана Володимирівна. Її вступне слово містило не лише традиційне привітання й побажання плідної роботи та конструктивного діалогу, але й окреслювало комплекс складних питань, що містить багатовимірна проблематика інтеграції юридичної науки та практики.
 
Далі розпочалися виступи учасників конференції. Найкращими доповідями пленарного засідання слід вважати: «Реалізація принципу народовладдя в Україні: проблеми та шляхи їх подолання» (Капустіна Олена); «Уровни социального самоупорядочения и самоорганизации системы современного управления» (Салохін М.П); «Необхідність існування мораторію на продаж землі» та інш.
 
Наступним етапом конференції стала секційна робота – з цікавими доповідями, основні ідеї яких були сформульовані в тезах, що увійшли до збірника матеріалів конференції. Під час виступів запитання учасників призвели до активного обговорення доповідей.
 
По завершенню конференції всі учасники дійшли спільного висновку: отримані в процесі колективної роботи відповіді актуалізували нові, не менш вагомі питання, що потребують окремого осмислення в рамках наступних заходів. Суспільний запит на проведення публічних зустрічей стосовно найбільш гострих та актуальних проблем сьогодення є великим, а відтак, наукові дискусії триватимуть!
 
Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 285

Коментарі закриті.