В університеті відбулося об’єктове тренування з питань цивільного захисту

Відповідно до Графіку проведення в Дніпровському гуманітарному університеті об’єктового тренування і тренувань з питань цивільного захисту у 2019 році, 14 лютого на базі університету відбулося об’єктове тренування з питань цивільного захисту.
 
Згідно Плану проведення інструктивно-методичних занять та інструктажів з підготовки керівництва об’єктовим тренуванням з питань ЦЗ майстер виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Войтенко Наталя Сергіївна протягом підготовчого періоду з 1 по 5 лютого 2019 року надала методичну допомогу, провела заняття по розробці плану закладу та схеми розгортання сил і засобів для проведення об’єктового тренування та заняття по розробці плану закладу з графічним показом ділянок відтворення обстановки.
 
14 лютого пройшло відпрацювання практичних заходів тренування за етапами під час його проведення.
 
Так, при проведенні об’єктового тренування було здійснено оповіщення керівного складу університету секретарем ректора Братчіковою Ю.К. стосовно виникнення надзвичайної ситуації – розповсюдження хмари аміаку внаслідок аварії на залізниці та пожежі на другому поверсі навчального корпусу.
 
Згідно отриманої ввідної № 1 за сигналом «Увага всім!» та ввідної № 2 було здійснено низку заходів щодо захисту працюючого персоналу та студентів: оповіщення, отримання засобів індивідуального захисту та проведення евакуації.
 
Войтенко Н.С. провела заняття зі студентами та працівниками університету по застосуванню ватно-марлевих пов’язок для захисту від парів аміаку.
 
Далі відбулися практичні заходи силами формувань, працюючого персоналу та студентів щодо дій по ліквідації надзвичайної ситуації – пожежі, а також дій медичного формування стосовно надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок пожежі.
 
За результатами здійснених заходів проведено розбір, узагальненні підсумків об’єктового тренування в університеті. Войтенко Н.С. надала пропозиції по оцінці тренування штабу керівництва університету.
 
Ректорат університету висловлює щиру вдячність Войтенко Наталії Сергіївні за надану якісну і кваліфіковану допомогу, високий професіоналізм і дієву участь у відпрацюванні дій пожежного та медичного формувань при проведенні тренування.
 
Навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ви можете переглянути на сайті НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області.


Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 233

Коментарі закриті.