Новорічне свято в університеті

13 грудня 2018 року у стінах Дніпровського гуманітарного університету відбулося дійство, присвячене святкуванню Нового року.
 
На початку концерту викладачів, студентів та усіх присутніх в залі привітали в.о. ректора університету Кисельов Олександр Олександрович, а також Голова студентського самоврядування Літау Денис Володимирович. Зі святковими поздоровленнями також виступили декани факультетів Макушев Петро Васильович і Шевяков Олексій Володимирович.
 

На початку свята були вручені грамоти студентам, які виявили відмінні знання, приймали участь у науковій та організаційній роботі, відзначилися досягненнями під час проведення спортивних змагань. Також було оголошено список студентів, зарахованих на Дошку пошани.
 
Надалі почалася новорічна казка «Червона Шапочка», для створення якої студентський актив приклав максимум зусиль, й подарував новорічний настрій кожному присутньому в залі.
 
Було представлено безліч яскравих номерів, які сподобалися абсолютно кожному.
 

За оформлення актової зали хочемо також висловити подяку Студентській раді ДГУ та всім, хто допомагав влаштувати незабутнє свято.
 
Саме свято закінчилося новорічною дискотекою та незабутніми спогадами студентів та викладачів.
 
Автор: студент групи Т-17-1 Волошина Д.М.
 
flickrБільше фото на Flickr.com
 
Цей запис був опублікований в Життя колективу, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 42

Коментарі закриті.