Студенти та викладачі університету відвідали моновиставу «Повернення до раю»

21 лютого 2019 року студенти та науково-педагогічні працівники Дніпровського гуманітарного університету відвідали Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Тараса Григоровича Шевченка.
 
На малій сцені театру відбулась моновистава «Повернення до раю» про видатного українського поета Тараса Шевченка та його життя в роки заслання, коли він був рядовим 5-го лінійного батальйону окремого оренбурзького корпусу.
 
При створенні вистави було використано першоджерела: щоденники, поезію різних років. Завдяки цьому можна краще пізнати Шевченка, побачити з іншого боку його, його думки, почуття.
 
Вагоме значення у виставі має музика В.-А. Моцарта, М. Глінки, П. Чайковського, а також народні пісні, які підібрав режисер вистави і виконавець ролі Т. Шевченка – заслужений артист України Вілен Головко.
Особливо студентам сподобалась взаємодія актора з глядачами, коли в окремих епізодах Вілен «переносив» персонажів на глядачів. Так, наприклад, до однієї із студенток він звернувся як до молодої актриси Катерини Піунової.
 
Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 40

Коментарі закриті.