В університеті відбувся День професії

9 квітня 2019 року, вже у дев’ятий раз, на базі факультету психології ВПНЗ “Дніпровський гуманітарний університет” відбувається щорічне невеличке свято практичної психології – День професії.
 
Двічі на рік у гості до студентів приходять фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи у індивідуальному та груповому форматах – психотерапевти, тренери, коучі. На честь 25-річчя руху медіації в Україні та акції University Challenge за участю формації “Миротворчий простір “Вільна”, був проведений майстер-клас з ненасильницького спілкування та медіації у професії психолога.
 

Традиційно, у роботі свята узяли участь тренери з когнітивно-поведінкової терапії, коучингу, тілесної терапії, гештальт-терапії, арт-терапії, кататимно-імагінативної психотерапії, геймифікації та танцювально-рухової терапії. Половина тренерів – колишні студенти Дніпровського гуманітарного університету, який створює усі умови для професійного та практичного розвитку, забезпечує студентів базами практичного навчання та самовдосконалення через активне впровадження у навчання інтерактивних технологій підготовки та професійного розвитку.
 
Вже черговий раз організацію свята беруть на себе студенти-активісти Студентської ради ДГУ, яких підтримує ректорат на чолі з ректором університету Олександром Олександровичем Кисельовим, який всіляко сприяє професійному становленню майбутніх фахівців.
 
До зустрічі у жовтні!
 

Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 131

Коментарі закриті.