Екскурсія до Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз

13 травня 2019 року студенти групи Ю-411 юридичного факультету ДГУ в рамках вивчення теми «Тактика використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві.
Призначення та проведення судових експертиз» (з дисципліни «Криміналістика») під керівництвом професора кафедри кримінально-правових дисциплін професора Макаренка Є.І. відвідали Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України.
 

Директор ДНДІСЕ доктор економічних наук, професор Коваленко Олена Валеріївна зазначила, що очолювана нею експертна установа цього року відзначила своє 17-річчя і на сьогодні має у своїй структурі 4 лабораторії, співробітники яких за дорученнями суду чи на замовлення юридичних і фізичних осіб виконують 26 видів судових експертиз.
Особливо цікавим і корисним для студентів виявилося знайомство з завідуючою Лабораторією криміналістичних досліджень ДНДІСЕ Ліловою Юлією Юріївною, у супроводі якої студенти ознайомилися зі структурними підрозділами Інституту судових експертиз і колективом експертів. Півторагодинна екскурсія дозволила відвідувачам зануритися у повсякденну роботу експертів, атестованих за різними спеціальностями: експертиза холодної зброї, почеркознавча експертиза, дактилоскопічна експертиза, технічна експертиза документів, експертиза речовин хімічних виробництв, спиртовмісних сумішей, експертиза ґрунтів та ін.
 

Впевнений, що подібні професійно-орієнтуючі заходи значно допомагають студентам при освоєнні фахових дисциплін. Не виключено, що студенти ДГУ, які навчаються за кримінально-правовою спеціалізацією, а так само студенти-психологи у майбутньому виберуть для себе професію експерта державної судово-експертної установи.
 

Фото проф. Є.І. Макаренка
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта, Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 375

Коментарі закриті.